-12%

Сковорода БІОЛ млинцева, індукція 24 см (24084I)(24084i) - Vida-Shop
790,91 ₴
696 ₴
- Готово до відправки
- Код: D-24084I
+380 (95) 240-73-21
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сковорода БІОЛ млинцева, індукція 24 см (24084I)(24084i)
Млинна сковорода з антипригарним покриттям, підходить для приготування млинців та інших страв. Сумісна з усіма видами плит, включаючи індукційні.
Характеристики:
- Тип: сковорода млинцева
- Розмір: 24 см
- Діаметр дна: 175 мм
- Висота борту: 18 мм
- Вага: 900 г
- Антипригарне покриття: є
- Кришка: немає в комплекті
- Форма: кругла
- Тип кріплення ручки: гвинтове
- Матеріал ручки: бакеліт
- Сумісність плит: газ, склокераміка, електро, галоген, індукція, всі види плит
- Миття в посудомийці: можна
- Колір: сірий
- Виробник: Біол (Україна)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип посуду | Сковорода для млинців і оладок |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Форма | Кругла |
| Верхній діаметр посуду | 24 (см) |
| Висота стінок | 1.8 см |
| Антипригарне покриття | Є |
| Кришка | Немає |
| Кількість ручок | 1 |
| Матеріал ручок | Бакеліт |
| Підходить для індукційних плит | Так |
| Виробник | Біол |
| Країна виробник | Україна |
| Додаткові характеристики | |
| Товщина стінки | 3.5 мм |
| Вага | 0.9 кг |
| Використання в духовці | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 696 ₴



