
Контактний гриль ECG KG 300 DELUXE 2000 Вт - Vida-Shop
5 443,18 ₴
4 790 ₴
- Готово до відправки
- Код: KG 300
Опис Контактний гриль ECG KG 300 DELUXE
Гриль контактний ECG KG 300 deluxe відноситься до настільного обладнання для обсмажування сосисок, бутербродів, риби і м'яса. Для більш щільного контакту з продуктами жаровні поверхні мають ребристу структуру, на які містить продукти. Система фіксації у відкритому положенні дозволяє комфортно здійснювати викладання напівфабрикатів і забирати готову продукцію. Поворотний механізм включення і виключення приладу, індикатор визначення ступеня нагріву, а також регулятор температурного режиму розміщені на панелі управління. Нагрівальні антипригарні пластини знімні, вкриті антипригарним покриттям, цим полегшить їх очищення. Гриль ECG KG 300 deluxe випікає з обох сторін одночасно. Гриль можна розкласти на 180 градусів, створюючи тим самим дуже велику площу поверхні гриля.Міцна і надійна конструкція забезпечує довговічність протягом багатьох років. Сучасний дизайн надає пристрою унікальний характер. Ідеально підходить як для сучасного, так і для класичної кухні. Спеціальна конструкція решітки дозволяє стікати жиру в спеціальний піддон
Характеристики Контактний гриль ECG KG 300 DELUXE
Специфікація
- 3 робочих положення : випічка, гриль, барбекю
- Регульована висота плити решітки
- Знімні грати з антипригарним покриттям
- Регулювання температури
- Знімний піддон для збору крапель
- Приналежності: скребок для видалення жиру
- Макс. вхідна потужність 2000 Вт
Параметри
Технічна специфікація
- Споживана потужність Вт: 1650-2000
- Напруга / частота В/Гц: 220-240 ~ 50
- Довжина шнура живлення : 65 см
- Теплоізольовані ручки
- Блокування проти відкриття
- Термостат: 1
Специфікація продукту
- Розміри області решітки : 27,5x24 см
- Поверхня гриля: не прилипающая
- Ступінь відкриття: до 180 °
- Регулювання по висоті
- Запікання молюсків
- Гриль
- Барбекю
- Знімні пластини для гриля
- Налаштування температури: 0-220 °C
- Діапазон температур: 160-220 ° C
- Контроль температури
- Індикатор живлення
- Управління: ручне
- Піддон для жиру / олії
- Не ковзні ніжки
Дизайн
- Колір: Нерж. сталь / Чорний
- Матеріал: Нерж. Сталь
Аксесуари
- Лопатка
- Знімний піддон занурювальний
Вага і розміри
- Висота (см): 14,5
- Ширина (см): 35,3
- Глибина (см): 36,2
- Вага (кг): 5.8
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ECG |
| Країна виробник | Китай |
| Варіант установки | Настільний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип нагріваючої поверхні | Ребриста плита |
| Тип приладу | Електричний контактний гриль |
| Габаритні розміри гриля | |
| Вага | 5.8 кг |
| Висота | 145 мм |
| Глибина | 362 мм |
| Ширина | 353 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор нагріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Лоток для жиру | Так |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Ручки, що не нагріваються | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Регульована висота гриля | Так |
| Термоізольований корпус | Так |
- Ціна: 4 790 ₴










